Heets, elektronik sigara yahut IQOS takımı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün mahal almış olduğundan, sigaraya benzemekle beraberinde, kökleşik sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede yaman namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki gibi yanma davranışlemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan zevat yürekin bir dalgalı olarak maruz Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın iletilmek yürekin mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en heybetli tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme alışkanlıklarını göçermek ve insanların daha az zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets bahşetmek yürekin kökleşik sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine isabetli olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine bağlı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets tasarrufı yürekin tasarlanmıştır. Takım, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in yürekindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu iş, tütünün yanması namına, buharlaşması sebebiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara için daha az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın iletilmek yürekin mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, tasarrufı da mevzii yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müteallik meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan daha az zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün haydi haydi heets tasarrufı sebebiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara gibi gayrı tütün ürünleri gibi bağımlılık gestaltcı olabileceği dair ikazlar gestaltlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Temelı dirlik örgütleri, Heets gibi tütün ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek emrazı ve gayrı dirlik sorunlarına münasebet olabileceğinden düşünce etmektedirler. Başkaca, tütün ürünlerinin gençler üzerindeki tesirleri bile ağız kavgası konusu olmuştur.

Bununla beraberinde, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara için daha az zararlı olduğunu ve sigara bırakma yönünde bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış tütün ürünlerini kökleşik sigaralara dalgalı olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan zevat yürekin tercih edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara için daha az zararlı evetğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün tasarrufı gitgide yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına isabetli şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve dirlik önerilerine isabetli şekilde kullanmalıdırlar.