Heets, elektronik sigara yahut IQOS amortisörı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün makam aldığından, sigaraya benzemekle omuz omuza, anadan görme sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen ufak tefek parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede esrar yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki kabilinden yanma aksiyonlemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan eşhas için bir seçenek olarak maruz Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın örtmek için sınırlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en muhteşem tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme düzenışhunrizklarını tebdil etmek ve insanoğluın henüz azca zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets sunmak için anadan görme sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine birebir olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets tasarrufı için tasarlanmıştır. Aygıt, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in içindeki tütün özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu prosedür, tütünün yanması yerine, buharlaşması yüz açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara bakarak henüz azca zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın örtmek için sınırlı yaş sınırlamaları bulunabilir. üste, tasarrufı da yerel yasalara mecburdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakadar kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan henüz azca zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün kolaylıkla heets tasarrufı yüz, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabilinden öteki tütün ürünleri kabilinden tabilık yapıcı olabileceği dair uyarılar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Temelı dirimlik örgütleri, Heets kabilinden tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sadır hastalıkları ve öteki dirimlik sorunlarına münasebet olabileceğinden telaş etmektedirler. üste, tütün ürünlerinin toyler üzerindeki tesirleri de dil kavgası konusu olmuştur.

Bununla omuz omuza, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara bakarak henüz azca zararlı olduğunu ve sigara terk yönünde bir aşama olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış tütün ürünlerini anadan görme sigaralara seçenek olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan eşhas için yeğleme edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara bakarak henüz azca zararlı evetğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün tasarrufı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına birebir şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve dirimlik önerilerine birebir şekilde kullanmalıdırlar.