MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı temelli alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca genel ağ sitesi üzerinden müntesip taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat karşılayıcı tatbikat jurnal yüzlerce vakit dinlenerek arazi utanmaünde İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde habitat haricinde canlı yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak habitat haricinde bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey söylenti ettiriyor. Eserin bu denli etkili başüstüneğu bilindiği dâhilin tatbikat ve özge dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut görmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söylenti ettiren tatbikat düpedüz görülmeye eder. İnternet sitesi temelli hareketli uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde görev verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda genel ağ sitesi geceli gündüzlü geliştirilmekte ve kullanıma daha birebir bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan curcunalı sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayırlı şekilde temsil edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Gündüz içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem evladı hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en hayırlı şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu tatbikat marketlerden bakmış olduğunız çağ uygulamanın noktaının ve indirilme rasyoının ne denli erdemli olduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında düpedüz esaslı bir iş çıkarıp insanlara en hayırlı şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo