OKX, kullanıcı deneyimi, varlık emniyetliği, taşınabilir yürütüm ve canlı hamil deneyimi olan en sağlıklı kripto borsaları beyninde vaziyet düzenır. Kullanıcı sorunlarını çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı hamil sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı sorunlarını çözer. Sistem başarımı açısından son merhale âlâ bir platform olan OKEX, bu özelliği sebebiyle piyasanın cümbüşlü olduğu dönemlerde birlikte rastgele bir donma evetşamaz. OKX sağlıklı mi? sorusuna yanıt olabilecek taşınabilir uygulaması ile de kullanıcılarını destekleyen platform, güvenlik katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e şart olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek sinein tanıtma kartı doğrulaması sahip olmak zorundadır. AML politikalarına göre tutum eden borsa, çalışkanlık gösterdiği ülkelerin kanunlarına birebir şekilde tutum değer. OKX kripto borsası sağlıklı bir borsadır. Çoklu dil desteği sunması sebebiyle birbunca ülkeden yatırımcının kolaylıkla kullanabilmesi, platformun sağlıklı bir kayran olduğunu gösterir. Tarafsız kripto para borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX istimara raporlarında A güvenlik sertifikasına sahip, penetrasyon testi, fonların kanıtlanması ve kusur ödülü kategorilerinde başarılı bir ad olarak değerlendirilir.

OKX Türkiye’de Yasal mı? OKEx (OKX), toptan ölçekte çalışkanlık gösteren bir kripto para borsasıdır. Faaliyette olduğu tüm ülkelerde ülkelerin kanunlarına birebir şekilde tutum etmektedir. Türkiye’de de çok nüshada kullanıcısı kâin borsa, kullanıcılarının tam olarak prosedür yapabilmeleri sinein tanıtma kartı doğrulaması şarkaı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, günce çteşrinievvel limiti ve para yatırma kısıtlaması ile karşı muhalifya kalmaktadır. OKEx’e Hüviyet Bilgilerini Tesviye etmek Emniyetli mi? Hüviyet doğrulaması, sayısal birbunca uygulamada maksut bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve sağlıklı kripto para borsalarında bu şarka aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin çizgi nedeni; kötü para aklama ve yıldırıü akçalanmış ika suçları ile savaşım buyurmak ve kullanıcı varlıklarını güvence altına buyurmak amacıyladır. OKX Hüviyet Bilgilerini Paylaşır mı? Hüviyet detayları doğrusu zatî veriler, OKEx tarafından özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şilenmeıslarla paylaşılması durumu nutuk konusu değildir. Fakat savcılık kararı ile incelenmeye düzenınması müstelzim kişilerin detayları, OKEx tarafından sadece ilgili birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük etmiş olduğu kripto paralar, 2009 yılından beri internet teknolojisinin teceddütçi bir uygulaması olarak önemli bir tahaccüm büküm ettiler. Hasetmüzde, dünya çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve başka sayısal varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çıkışlı blok zinciri teknolojisi topluma çok büyük katkı sağlamıştır. Çok nüshada ünlü kişi Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde olduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin büyük bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “finans internet”inin temelini oluşturduğunu ve küresel finans sistemini yine kurma ika potansiyeline sahip olduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, alım-satım konulemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve küresel tutum üzerinde önemli bir etkiye sahip olacağına imanıyoruz. İnovasyonlarımızı sürdürmek, müşteri deneyimi kayranında kendimizi imar etmek ve dünyayı değkonutirecek şeyler kellearmak sinein çdüzenışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Emniyet sürekli önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış takdimci kümelerini ve henüz birbunca vürutmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve taşınabilir yürütüm yoluyla sayısal varlık konulemleri sinein emniyetli, istikrarlı ve sağlıklı bir kucak esenlar. Antrparantez, sektördeki en âlâ düzen-sat deneyimini bahşetmek sinein müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine göre ürünler yaratıyor ve vüruttiriyoruz.

okex kayıt