Üçsarrafiyeak Tarım, ziraat makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri ciğerin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine akla yatkın olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Yaraşır cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz zeminını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel ziraat yapmaya sarrafiyeladı fakat hasetmüzde toplumun yalnızca çok ıvır zıvır bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını alınlayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat dileme ve ziraat bölümünün giderek çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuştur. Uygulayım bilimi ile omuz omuza gelişen ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri kabil ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana göre farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Başkaca yalnızca ziraat bölümü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile giderek artmaktadır.

Üçsarrafiyeak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve yüce üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en güzel hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile devimsel ve meşakkatlilü beşer kaynağına iye olan Üçsarrafiyeak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak kıymetiharbiye sağlayan Üçsarrafiyeak Tarım; sıkışık Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını daimî yükseltmektedir. Baki inkişaf ve sıfır suç üretim sistemi, Üçsarrafiyeak Tarım ürünlerinin hem emlak süresince hem bile emlak dışında güvenilerek kullanılmasının sarrafiyelıca nedenidir. Üçsarrafiyeak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçsarrafiyeak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin akla yatkın ve kararlı bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi ehliyetli ve dosdoğru bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile fuzuli gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde henüz azca efor kullanma ederek çok henüz sağlamlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok henüz sağlamlıklı lafır ve toprağınızdan henüz şu denli meyve ve göveri elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz verimli bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en koca gereksinimlerı olan azık maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve uyanıklık edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz verimli gerilar elde edebilirsiniz.

Üçsarrafiyeak Tarım olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine duymak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi ortam seviyesinden duymak ve muntazır bir damperli kamyona ya da açık bir hendek hafriyatsına salmak ciğerin yaygın olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden duymak mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi ortam seviyesinden duymak ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı kabil alanlara salmak ciğerin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çırefikalabilir bir destelantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğalışveriştirilebilir ve birçok ağababaşmanla da genletilebilir. Anne deşenler çoklukla hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik hamallara göre oldukça sakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler ciğerin yeğleme edilebilecek birçok üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem bile kalite olarak kazanım sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üçsarrafiyeak Tarım’ın ense yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek marifet sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin derç ve balyalama alışverişlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması alışverişlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçsarrafiyeak Tarım olarak Ot Derç Tırmıkları da ziraat makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yem katışık makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe sırasında iş yüklükünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında uyanıklık etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine uyanıklık edilmediği devran efsaneviın benzinü ve etinden mahsul kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak iaşe sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün gıdaları yalnızca seferde alabilir ve henüz güzel beslenebilir. Yem karmanın örgülması efsaneviın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek henüz güzel beslenmesine böylece henüz şu denli mahsul almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Yem Muhtelit Makinaları da Üçsarrafiyeak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsarrafiyeak Tarım olarak dermanlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu kabil en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı servet sahibi ve verimli bir zirai üretim ciğerin koca avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı ciğerin önemli bir köprü alışverişlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz güzel durumlara gelmesi ciğerin zirai dış satım noktasında Üçsarrafiyeak Tarım olarak bütün çkızılışanlarımızın yardımsıyla omuz omuza
Üçsarrafiyeak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları veya doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/