Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında arazi almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) dubara süresince tuzakışveriş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle dubara kucakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışveriş muktedir olmak kucakin oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile tuzakışveriş muktedir olmak o kadar palas değildir. Çünkü bu aksiyonlemler dolar kuru üzerinden iş gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok ali oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek kucakin evet da oyunda elan bir tomar tabanca gücü kadar hilelere mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin kucakine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini ayn ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu alfabemızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri kucakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler kucakin oyunu elan eksiksiz oynamanızı katkısızlayacak fakat memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere arazi verilmiştir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere de arazi verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi kucakerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular dubara içinde arazi alan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Temaşa süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da gayrı oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değaksiyontirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında arazi alan UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu kucakin kucakine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok nispet gören ve gayrı oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta dubara gestaltmcıları tarafından turnuvalar esnasında bilcümle oyuncuların nerede olduklarını seyircilere tayin etmek kucakin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler tarafından bu sistem hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek kucakin kalıcı yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi kucakin her gün bir gaye bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arazi alan duvarların arkasını görme özelliğine ehil olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında veya oyunda arazi alan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu nakış sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz alınsında sizi sarplü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara sözcük kadar görünse de esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, erek kaldırmak veya bir nesneyi nişan kaldırmak medlulına gelirken Bot kelimesi, bir aksiyonin otomatik olarak gestaltlması medlulına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan iktibas medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al